Anasayfa      Hakkımızda     Galeri     İletişim
0 232 276 63 64
info@ngsinsaat.com.tr
İNŞAAT DEMİRİ HAZIR BETON ÇELİK HASIR TEL VE ÇİVİ

HAKKIMIZDA

KURUMSAL FELSEFEMİZ
Gelişen ve artan rekabet ortamında müşteri sürekliliğini ve bağımlılığını sağlamak amacıyla müşterilerimizin talep ve gereksinimlerini en hızlı ve sürekli bir biçimde karşılamak olduğu bilinci ile pazarlama ve satış stratejilerimizi güncel tutmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Pazarlama ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürün ve uygulama hizmetlerinde sektörde kalitesini kabul ettirmiş ülkemiz ve dünya markalarını müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerimize sunarak memnuniyetlerini sağlamak , kalite politikamız ve hedeflerimizdir.

VİZYONUMUZ
Sektörümüzde Pazarlama ve satışın evrenselliğini en etkin şekilde kullanarak dünya standartlarındaki ürünlerin pazarda uygun şartlarda pazarlama-satışının yanı sıra uygulamasının yapılması.

MİSYONUMUZ
Müşteri ve Pazar beklentileri doğrultusunda bayisi olduğumuz markalı ürünlerin satışında sektörümüzde yönlendirici ve uygulayıcı olmak.

TARİHÇEMİZ
1974 yılında Lübnan’dan İthal ettiğimiz Beton Karma Makinesi ile Lokomotif Beton Sektöründe Faaliyetlerimize başladık. Değişen ve Gelişen Teknoloji ile birlikte 1998 yılından günümüze kadar hazır beton sektöründe faaliyetlerimizi icra etmeye devam ediyoruz. Hazır Betonun yanında Demir Çelik, Tuğla, Çimento ve bilumum inşaat malzemelerini müşteri memnuniyeti içerisinde geniş satış ağımızla pazarlamaktayız.


Aydın Hat Boyu Cad. No: 337 Akıncılar - Buca - İZMİR
İnşaat Demiri Tel ve Çivi Çelik Hasır Tel ve Çivi